Dlaczego warto zlecić obsługę wynajmu krótkoterminowego?

Słoneczna Rezydencja
#nieruchomości
#tatry
#turystyka

Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem pięknego apartamentu w samym centrum Białki Tatrzańskiej. Mieszkasz w innym miejscu, a Twoim jedynym zadaniem jest liczenie zysków. Nie musisz robić nic więcej, bo ktoś inny zajmuje się zarządzaniem, obsługą rezerwacji i ewentualnymi usterkami. Brzmi jak sen? Nie, to plan (doskonały), który jest na wyciągnięcie ręki.

Na czym polega obsługa wynajmu krótkoterminowego?

Bycie właścicielem nieruchomości nie musi oznaczać angażowania się w proces wynajmu — możemy to zrobić za Ciebie. Nie będziesz musiał nadzorować rezerwacji, sprzątać, przygotowywać mieszkania dla kolejnych gości. Przyjeżdżanie do apartamentu kilka razy w tygodniu i dopasowywanie się do kalendarza rezerwacji również nie będzie konieczne. Z nami możesz cieszyć się zyskami z inwestycji, gdziekolwiek będziesz.

Obsługa wynajmu krótkoterminowego polega na tym, że my jako specjaliści, bierzemy na siebie wszystkie aspekty zarządzania Twoim apartamentem. Działa to na zasadzie partnerstwa. Ty dostarczasz nieruchomość, a my dbamy o wszystko inne — od rezerwacji po codzienną opiekę. To szansa na pasywny zysk.

Rezydencja Słoneczna

Co zyskasz dzięki obsłudze wynajmu krótkoterminowego?

Otrzymasz pełne wsparcie związane z zarządzaniem i organizacją wynajmu krótkoterminowego. Nie musisz się o nic martwić — nasi specjaliści zadbają o optymalne wykorzystanie apartamentu. Zajmiemy się rezerwacjami i będziemy w kontakcie z potencjalnymi klientami. Twój apartament zawsze będzie przygotowany na przyjęcie kolejnych gości — Ty możesz w tym czasie odpoczywać.

Nie musisz się o nic martwić

Co decyduje o sukcesie wynajmu krótkoterminowego? Stały nadzór nad obiektem i obsługa gości. Jesteśmy cały czas na miejscu, dzięki czemu możemy szybko reagować na wszelkie potrzeby turystów. To oni są naszym priorytetem — doskonale wiemy, jak ważne są relacje z gośćmi, od momentu rezerwacji aż do wyjazdu. Dbamy o atmosferę, czystość i stan techniczny apartamentu. Dzięki temu, że jesteśmy blisko, cały czas trzymamy rękę na pulsie, a Ty możesz spać spokojnie.

Szukasz ciekawych nieruchomości - sprawdź naszą ofertę!
zobacz nasze apartamenty

Robimy to od 14 lat

Doświadczenie buduje zaufanie — a my od wielu lat zajmujemy się obsługą wynajmu krótkoterminowego. Byliśmy pierwszym operatorem w naszym regionie i mamy najwięcej obiektów na terenie Podhala/Zakopanego. Stąd pochodzimy, dlatego rozumiemy ten rynek jak nikt inny. Wiemy, jak zmieniają się trendy w branży, potrafimy dostosować ofertę do oczekiwań turystów — a to, może przełożyć się na rentowność Twojej inwestycji.

Zarządzamy rezerwacjami tak, aby zapełnić kalendarz

Doskonale wiemy, że regularne rezerwacje i zapełniony kalendarz przełoży się na zwrot inwestycji. Właśnie dlatego korzystamy z wielu platform, na których zamieszczamy ogłoszenia — zarówno tych popularnych (Booking czy Airbnb), jak i tych lokalnych. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy dostosować strategię rezerwacji do sezonów i preferencji gości.

Musisz wiedzieć, że jako inwestor masz pełną swobodę korzystania ze swojego apartamentu — nie ma tutaj żadnych ograniczeń. To Twój wybór, kiedy i jak często chcesz spędzać czas we własnym apartamencie w Białce Tatrzańskiej.

Pracujemy na Twój sukces

Nieruchomość w Słonecznej Rezydencji to Twoja inwestycja. My dbamy o obsługę, ale Ty jako właściciel nadal masz kontrolę nad całym procesem. Dostajesz dostęp do paneli rozliczeniowych i turystycznych, które pozwalają Ci śledzić przebieg rezerwacji i stany finansowe. Nasza obsługa opiera się na partnerstwie — pamiętaj, mamy ten sam cel.

Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego możesz mieć pewność, że Twój apartament będzie w najlepszych rękach. Dzięki naszej obsłudze możesz czerpać korzyści z inwestycji w apartament, a my zajmiemy się resztą.

Rozumiemy Twoje obawy…

Masz oddać swój majątek w obce ręce — to normalne, że masz wątpliwości. Boisz się potencjalnych zniszczeń, uszkodzeń czy nawet tego, że ktoś Cię oszuka. To zrozumiałe. Zajmujemy się obsługą wynajmu od 14 lat. Aktualnie zarządzamy 19 obiektami — obsługujemy inwestorów takich jak Ty. Nasi klienci często dowiadują się o usterkach już po ich naprawie. Naszym celem jest Twój spokój i dbanie o to, aby apartament zawsze był gotowy na przyjęcie nowych gości.

Rezydencja Słoneczna

Skąd masz mieć pewność co do ciągłości wynajmu?

Działamy w branży nie od dziś, dlatego potrafimy dostosować się do zmieniających się warunków. Od lat zarządzamy nieruchomościami — wiemy, co robić i jak reagować, żeby zachować stabilność i ciągłość wynajmu. Pamiętaj, że nam tak samo jak Tobie zależy na rezerwacjach i zadowolonych gościach. Inwestując w apartament w Słonecznej Rezydencji, zyskujesz bardzo atrakcyjną lokalizację. Może ona wpłynąć na obłożenie i średnią cenę w skali roku. Z doświadczenia wiemy, że apartamenty zlokalizowane w pobliżu stoków w Kotelnicy cieszą się znacznie większym zainteresowaniem w sezonie zimowym, niż te ulokowane dalej. Pamiętaj, że lokalizacja ma kluczowe znaczenie w oczach potencjalnych gości.

Bądź właścicielem i… odpoczywaj

Inwestycja w Białce Tatrzańskiej pod wynajem krótkoterminowy może przynieść Ci zyski, jeśli będzie odpowiednio obsługiwana. Jako firma z dużym doświadczeniem i lokalną wiedzą chętnie zadbamy o Twoją nieruchomość i gości. Dla Ciebie jako inwestora nasza usługa oznacza minimalny wysiłek przy obsłudze apartamentu. Zainteresowany? Sprawdź tutaj, które apartamenty w Słonecznej Rezydencji są jeszcze dostępne.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się!

Wypełnij formularz kontaktowy

lub zadzwoń teraz: + 48 515 748 475


  wróć do listy wpisów

  Zobacz pozostałe wpisy

  5 argumentów od eksperta nieruchomości, dlaczego warto zainwestować w apartament
w Tatrach
  Magdalena i Grzegorz Wysokowie | #nieruchomości #tatry #turystyka
  5 argumentów od eksperta nieruchomości, dlaczego warto zainwestować w apartament
w Tatrach
  Przeczytaj artykuł
  Słoneczna Rezydencja: Twój raj w górach
  Magdalena i Grzegorz Wysokowie | #nieruchomości #tatry #turystyka
  Słoneczna Rezydencja: Twój raj w górach
  Przeczytaj artykuł
  Czy warto zlecić wykończenie apartamentów na wynajem? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania
  Magdalena i Grzegorz Wysokowie | #nieruchomości #tatry #turystyka
  Czy warto zlecić wykończenie apartamentów na wynajem? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania
  Przeczytaj artykuł